Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą jaką nasz Bank kieruje dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.
Poznaj warunki atrakcyjnej oferty na produkty i usługi finansowe dla osób prowadzących gospodarstwa rolne i działalność rolniczą.
Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalne warunki ofert na produkty i usługi finansowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Ubezpieczenie upraw rolnych

Ubezpieczenie upraw rolnych

Informujemy,  że  19  marca  2018  r.  Concordia Polska TUW otwiera  wiosenny  sezon  sprzedaży  Ubezpieczeń  Upraw Rolnych. 

Ubezpieczenie upraw rolnych to ubezpieczenie majątkowe, które zobowiązuje Rolników pobierających dopłaty bezpośrednie do ubezpieczenia przynajmniej 50% powierzchni swoich upraw do 30 czerwca każdego roku. Dodatkowo do 65% składki opłaci budżet Państwa. Pamiętaj o swoim obowiązku i ubezpiecz uprawy.

Twoje uprawy chroni Concordia Polska TUW wraz z Vereinigte Hagelversicherung VVaG – działając w ramach koasekuracji. Partner Concordii jest jednym z liderów europejskiego rynku ubezpieczeń produkcji roślinnej.

W celu zawarcia umowy Ubezpieczenia Upraw Rolnych serdecznie zapraszamy do placówek Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie.

Promocja kredytu gotówkowego wiosennego

 

Przywitaj wiosnę w najlepszej formie!

  • Wiosna tuż tuż. Skorzystaj z wiosennego kredytu gotówkowego z loterią, dostępnego w Rejonowym Banku Spółdzielczym w Lututowie. Nie przegap takiej okazji!
  • Nie zwlekaj! Promocja trwa od 12.03.2018 r. do 27.04.2018 r. Każde 1000 zł kredytu to jeden udział w losowaniu i szansa na zdobycie wyjątkowych nagród.
  • Bądź fit na wiosnę. Nagrody główne to 25 rowerów crossowych, dzięki którym możesz uzyskać wysportowaną sylwetkę.

Nagrody dodatkowe to steppery oraz ekstraktory i parowary z książkami kucharskimi. Każda z nich pomoże Ci poprawić swoją formę i dietę. Nie zwlekaj, nagrody czekają w Rejonowym Banku Spółdzielczym w Lututowie!

Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Kredyt wiosenny 2018” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. Sprzedaż promocyjna kredytów gotówkowych uprawniająca do wzięcia udziału w Loterii trwa od 12.03.2018 r. do 27.04.2018 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.sgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Uzyskanie kredytu uzależnione jest od wyniku badania zdolności kredytowej wnioskodawcy. Szczegóły oferty oraz informacje o wysokości opłat i prowizji dostępne są w placówkach Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów. Bezpłatna Infolinia: 800 888 888, www.sgb.pl

Przykład reprezentatywny kredytu gotówkowego wiosennego

1) oprocentowanie kredytu zmienne w wysokości 9,75 %,

2) całkowity koszt kredytu wynosi 707,69 zł, w którego skład wchodzą:

    a) prowizja za udzielenie kredytu 200,00 zł,

    b) odsetki od kredytu 507,69 zł,

    c) koszty usług dodatkowych 0,00 zł, w których skład wchodzą: koszty ubezpieczenia kredytobiorcy 0,00 zł oraz koszty otwarcia i prowadzenia ROR 

        kredytobiorcy 0,00 zł,

   d) pozostałe koszty zabezpieczenia kredytu 0,00 zł

3) całkowita kwota kredytu 5 000,00 zł

4) Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,93%,

5) okres obowiązywania umowy kredytowej 24 miesiące,

6) całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitj kwoty kredytu oraz całkowitego kosztu kredytu wynosi 5 707,69 zł,

7) 24 miesięczne raty malejące, najwyższa rata w wysokości 249,76 zł.

Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy.

Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego.

Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 12-03-2018 r.

JPK VAT -zbliża się termin składania plików przez mikroprzedsiębiorców

Czytaj więcej...

 

 

Mikroprzedsiębiorcy zobowiązani są w terminie do 26 lutego br. przesłać Jednolity Plik Kontrolny zawierający elektroniczną ewidencję VAT. Kluczowym elementem prawidłowego wysłania pliku jest podpis elektroniczny - Ministerstwo Finansów sugeruje w tym wypadku korzystanie z bezpłatnego Profilu Zaufanego (eGO).

Poniżej wywiad z Panem Zbigniewem Wielińskim, Zastępcą Dyrektora Departamentu Poboru Podatków w Ministerstwie Finansów na temat nowych obowiązków dla mikroprzedsiębiorców (materiał ukazał się pierwotnie w magazynie „Głos Banków Spółdzielczych” nr 6/2017),

Wywiad z Panem Zbigniewem Wielińskim

  • poniżej linki do komunikatów MF, z których można skorzystać:

Bankomaty bezprowizyjne

Skorzystaj z bezprowizyjnych bankomatów SGB  w całej Polsce.

Wyszukaj na mapie lokalizację bankomatów w Twojej okolicy.


Przekazy zagraniczne

Otrzymywanie przekazów z zagranicy odbywa się dzięki podaniu w treści zlecenia:
BIC/SWIFT GBWCPLPP oraz numeru Państwa rachunku w systemie IBAN. Przed numerem rachunku dodajemy dwie litery: PL

Kontakt

Centrala banku
Rejonowy Bank Spółdzielczy
w Lututowie,  98-360 Lututów,
ul.Klonowska 2
tel. 43 871 40 23,
tel. 43 871 49 90
godz. otwarcia: pn.-pt. 7.45-16.00

email: rbslututow@pro.onet.pl