Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą jaką nasz Bank kieruje dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.
Poznaj warunki atrakcyjnej oferty na produkty i usługi finansowe dla osób prowadzących gospodarstwa rolne i działalność rolniczą.
Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalne warunki ofert na produkty i usługi finansowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

3D-Secure - Bezpieczne zakupy w internecie

Zapraszamy do rejestracji karty w usłudze 3D-Secure. Wraz z kartą do konta wydaną przez Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie, Klienci otrzymają bezpłatny dostęp do 3D Secure - nowego standardu bezpiecznych płatności w Internecie.

3dsecure1

Z płatności w tym standardzie można korzystać w sklepach internetowych, które wspierają 3D Secure. Rozpoznać je można po charakterystycznych znakach: Verified by VISA lub MasterCard SecureCode umieszczonych na stronach sklepu.

3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które Klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze. W przypadku kart Maestro, Visa Electron lub Visa Business Electron w procesie rejestracji wymagane jest podanie hasła tymczasowego przekazanego przez Bank – w celu uzyskania hasła Klient powinien skontaktować się z oddziałem Banku.

Następnie w trakcie rejestracji klient ustanawia własne hasło do usługi, które będzie służyć do potwierdzania transakcji przy kolejnych zakupach przez Internet. System posiada certyfikację organizacji płatniczych Visa International oraz MasterCard International.

Szczegóły w placówkach Rejonowego Banku Spółdzielcego w Lututowie.

Bankomaty bezprowizyjne

Skorzystaj z bezprowizyjnych bankomatów SGB  w całej Polsce.

Wyszukaj na mapie lokalizację bankomatów w Twojej okolicy.


Przekazy zagraniczne

Otrzymywanie przekazów z zagranicy odbywa się dzięki podaniu w treści zlecenia:
BIC/SWIFT GBWCPLPP oraz numeru Państwa rachunku w systemie IBAN. Przed numerem rachunku dodajemy dwie litery: PL

Kontakt

Centrala banku
Rejonowy Bank Spółdzielczy
w Lututowie,  98-360 Lututów,
ul.Klonowska 2
tel. 43 871 40 23,
tel. 43 871 49 90
godz. otwarcia: pn.-pt. 7.45-16.00

email: rbslututow@pro.onet.pl