Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą jaką nasz Bank kieruje dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.
Poznaj warunki atrakcyjnej oferty na produkty i usługi finansowe dla osób prowadzących gospodarstwa rolne i działalność rolniczą.
Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalne warunki ofert na produkty i usługi finansowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Dzień Spółdzielczości Bankowej 2019 – Idźmy razem ! pod hasłem „Z Bankiem Spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”.

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie w dniu 28 czerwca br. świętował Dzień Spółdzielczości Bankowej 2019 – Idźmy razem ! pod hasłem „Z Bankiem Spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”.

Ten szczególny dla nas bankowców dzień spędziliśmy z naszymi Klientami, a także   z dziećmi dla których przygotowaliśmy niespodzianki w postaci gadżetów i słodyczy. Nasi mili goście mogli zwiedzić w naszym Banku miejsca na co dzień niedostępne. Przybliżyliśmy sposób wykonywania naszej pracy, pokazując nowoczesne formy bankowości elektronicznej.

Było nam bardzo miło gościć Państwa w placówkach Rejonowego Banku Spółdzielczego
w Lututowie.    

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Złóż wniosek programu Rodzina 500+ przez bankowość internetową

Wniosek programu Rodzina 500+ dla klientów Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie

 

Od 1 lipca Klienci Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie mogą złożyć wniosek o świadczenie z programu Rodzina 500+ oraz Dobry Start przez Internet Banking także przy użyciu urządzenia mobilnego np. smartfona. System Bankowości Internetowej umożliwia beneficjentom programu Rodzina 500+ składanie wniosków w technologii RWD.

Każdy użytkownik Internet Bankingu może złożyć wniosek o świadczenie. Wystarczy zalogować się do IB (swojego konta przez bankowość elektroniczną), wejść w zakładkę "Świadczenia" i wykonać kolejne kroki według zaleceńwyświetlanych na ekranie.

Klientom Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie, udostępniona została możliwość składania wniosków w ramach Programu Rodzina 500+ także w technologii RWD bezpośrednio z poziomu Bankowości Internetowej na smartfonie lub tablecie. Wnioski w przygotowanym rozwiązaniu, klienci banku będą mogli złożyć jako pierwsi w Polsce.

Klienci będą mogli samodzielnie wypełnić formularz wniosku o świadczenie oraz wysłać wypełniony wniosek, bez konieczności wychodzenia z domu – np. przy użyciu smartfona.
Po wpłynięciu wniosku do Ministerstwa, będzie on przekazywany do lokalnych urzędów, które odpowiadać będą za merytoryczne rozpatrzenie wniosku. Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie będzie pośredniczyć w przekazaniu wniosków do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Poza wnioskami o świadczenia z programu Rodzina 500+ klienci banku mogą mobilnie zawnioskować o świadczenia z programu Dobry Start (300+) i terminal płatniczy POS.

Więcej informacjami o programie Rodzina 500+ można znaleźć na stronie: https://obywatel.gov.pl/dzieci/500-zl-na-dziecko-program-rodzina-500 oraz na dedykowanej stronie programu: http://www.rodzina500plus.gov.pl

Niedostępność Express Elixir

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w dniach 20.06.2019 r. i 29-30.06.2019 r. Express Elixir (płatności natychmiastowe) będzie dla klientów niedostępny w zakresie nadawania i odbierania zleceń.

Dnia 14 lipca 2019 r. od godziny 01:00 do godziny 05:00 została zaplanowana przez KIR S.A. przerwa techniczna. W tym czasie system Express Elixir nie będzie dostępny dla Uczestników.

 

Spółdzielcze finansowanie dla przedsiębiorców

Leasing to wciąż jedna z najpopularniejszych i najbardziej korzystnych form finansowania inwestycji przez przedsiębiorców. W 2018 roku blisko 30% wszystkich inwestycji w środki trwałe zostało sfinansowanych leasingiem.

Środki trwałe niezbędne do prowadzenia Twojej Firmy możesz sfinansować za pomocą leasingu podnosząc w ten sposób konkurencyjność prowadzonej działalności bez angażowania własnego kapitału. Decydujesz o wysokości rat, opłaty wstępnej i wartości wykupu, wypracowując z Twoim Doradcą elastyczny harmonogram spłat, dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

OFERUJEMY LEASING NA:

 • ·Samochody osobowe i dostawcze do 3,5 tony – również w procedurze uproszczonej
 • ·Samochody ciężarowe powyżej 3,5 tony, ciągniki siodłowe, naczepy, przyczepy, samochody specjalne, autobusy, wózki widłowe itd.
 • ·Specjalistyczne maszyny i urządzenia wykorzystywane w branży budowlanej, spożywczej, poligraficznej, drzewnej, metalurgicznej, linie technologiczne itd.
 • ·Maszyny i urządzenia rolnicze jak np. ciągniki rolnicze, kombajny, sieczkarki, opryskiwacze, ładowarki, przyczepy rolnicze, pługi, brony, prasy, wozy asenizacyjne itd.
 • Sprzęt medyczny jak np. aparaty USG, rentgeny, elektrokardiogramy, lasery, spirometry, skanery, echokardiografy, analizatory, unity stomatologiczne itd.

TWOJE KORZYŚCI:

 • Szybka decyzja, nawet w 24h bez zbędnych formalności w procedurze uproszczonej
 • Kompleksowa obsługa od finansowania, poprzez rejestrację do ubezpieczenia
 • Krótki czas uruchomienia umowy
 • Atrakcyjne oprocentowanie
 • Elastyczne, jasne i przejrzyste warunki umowy
 • Doradztwo i opieka eksperta na każdym etapie umowy
 • Niestandardowe rozwiązania dla skomplikowanych przedsięwzięć inwestycyjnych

CECHY OFERTY:

 • Finansowanie nowych i używanych pojazdów, maszyn i urządzeń
 • Leasing operacyjny, finansowy, finansowy VAT marża, zwrotny
 • Okres finansowania do 84 miesięcy
 • Udział własny od 0% - wysokość uzależniona od rodzaju przedmiotu oraz kondycji finansowej klienta
 • Raty równe, degresywne, sezonowe
 • Atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe majątkowe i komunikacyjne – jednoroczne oraz wieloletnie, możliwość rozłożenia ubezpieczenia na raty.

Współpraca:

Dedykowany Doradca doradzi w zakresie doboru produktu, będzie czuwać nad procedurą zawierania umowy oraz jest do dyspozycji przez cały czas trwania umowy, reagując na bieżące potrzeby i realizując bieżące dyspozycje dotyczące umowy.

Bankomaty bezprowizyjne

Skorzystaj z bezprowizyjnych bankomatów SGB  w całej Polsce.

Wyszukaj na mapie lokalizację bankomatów w Twojej okolicy.


Przekazy zagraniczne

Otrzymywanie przekazów z zagranicy odbywa się dzięki podaniu w treści zlecenia:
BIC/SWIFT GBWCPLPP oraz numeru Państwa rachunku w systemie IBAN. Przed numerem rachunku dodajemy dwie litery: PL

Kontakt

Centrala banku
Rejonowy Bank Spółdzielczy
w Lututowie,  98-360 Lututów,
ul.Klonowska 2
tel. 43 871 40 23,
tel. 43 871 49 90
godz. otwarcia: pn.-pt. 7.45-16.00

email: rbslututow@pro.onet.pl