Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą jaką nasz Bank kieruje dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.
Poznaj warunki atrakcyjnej oferty na produkty i usługi finansowe dla osób prowadzących gospodarstwa rolne i działalność rolniczą.
Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalne warunki ofert na produkty i usługi finansowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Szanowni Państwo jeżeli chcecie szybko przesłać pieniądze do innego banku można skorzystać z przelewu ekspresowego oferowanego przez Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie w ramach systemu BlueCash firmy Blue Media. Przelew ekspresowy BlueCash to usługa, która umożliwia przekazanie pieniędzy na rachunek odbiorcy w innym banku, w ciągu kilkunastu minut.

Blue Cash Aktualnosci

 

Korzyści przelewu ekspresowego:

  • szybkość - błyskawiczne przekazywanie środków, szczególnie ważne przy pilnych zakupach w sklepach internetowych lub opłacie rachunków "na ostatnią chwilę",
  • oszczędność czasu - obie strony transakcji nie muszą już czekać kilkanaście godzin na przesłanie środków z rachunku na rachunek,
  • łatwa obsługa - w zależności od potrzeb, przelew może być wykonany przez użytkownika Internet Banking samodzielnie lub zlecony papierowo w placówce Banku, analogicznie jak zwykły przelew,
  • stała opłata - niezależna od wysokości przelewu, zgodnie z obowiązującą w Banku Taryfą prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe. 

Zasady usługi BlueCash:

Złożenie zlecenia płatniczego w postaci przelewu ekspresowego może nastąpić z rachunku: oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rozliczeniowego.

Złożenie zlecenia płatniczego w postaci wpłaty gotówkowej może nastąpić w kasie Banku, w każdej placówce Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie.

Minimalna kwota pojedynczego przelewu ekspresowego (BlueCash) wynosi 0,01 zł.

Maksymalna kwota pojedynczego przelewu ekspresowego(BlueCash) wynosi 20 000 zł.

Bank udostępnia informację o godzinach dnia roboczego dla transakcji płatniczych w rozumieniu Ustawy o usługach płatniczych, w których możliwe jest złożenie zlecenia płatniczego w postaci przelewu ekspresowego (BlueCash) za pośrednictwem strony internetowej Banku oraz w placówkach Banku.

Zlecenie płatnicze w postaci przelewu ekspresowego (BlueCash) może być złożone wyłącznie z datą bieżącą.

Zlecenie płatnicze w postaci przelewu ekspresowego (BlueCash) może zostać złożone wyłącznie na rachunek Odbiorcy prowadzony w banku będącym uczestnikiem systemu BlueCash.

Limity płatności natychmiastowych

 

Zapraszamy

Lista banków, do których można wykonać przelew z wykorzystaniem Systemu Płatności BlueCash:  https://bluecash.pl/spbc/out

Bankomaty bezprowizyjne

Skorzystaj z bezprowizyjnych bankomatów SGB  w całej Polsce.

Wyszukaj na mapie lokalizację bankomatów w Twojej okolicy.


Przekazy zagraniczne

Otrzymywanie przekazów z zagranicy odbywa się dzięki podaniu w treści zlecenia:
BIC/SWIFT GBWCPLPP oraz numeru Państwa rachunku w systemie IBAN. Przed numerem rachunku dodajemy dwie litery: PL

Kontakt

Centrala banku
Rejonowy Bank Spółdzielczy
w Lututowie,  98-360 Lututów,
ul.Klonowska 2
tel. 43 871 40 23,
tel. 43 871 49 90
godz. otwarcia: pn.-pt. 7.45-16.00

email: rbslututow@pro.onet.pl