Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą jaką nasz Bank kieruje dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.
Poznaj warunki atrakcyjnej oferty na produkty i usługi finansowe dla osób prowadzących gospodarstwa rolne i działalność rolniczą.
Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalne warunki ofert na produkty i usługi finansowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

7 czerwca w Zespole Szkół Rolniczych w Lututowie odbyła się konferencja nt. „Rolnictwo precyzyjne a  agrotronika” dotycząca najnowocześniejszych rozwiązań w rolnictwie. Głównym inicjatorem i organizatorem konferencji był Tomasz Perdek – nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych, pasjonat wszelkich nowości stosowanych w technice rolniczej.

Celem konferencji było przybliżenie tych zagadnień przede wszystkim uczniom  szkoły, ale również zaproszonym gościom wśród których byli zarówno samorządowcy jak i przedstawicie zaprzyjaźnionych instytucji, rolnicy oraz właściciele firm z obszaru przetwórstwa rolniczego i usług związanych z zapleczem technicznym rolnictwa.

Ważnym akcentem konferencji było uroczyste otwarcie trzech nowych pracowni agrotroniki, którego dokonali poseł na Sejm RP Piotr Polak i dyrektor Zespołu Szkól Rolniczych w Lututowie Robert Majchrowicz. 

Dodatkową atrakcją były stoiska Spółdzielni Dostawców Mleka z Wielunia i Zakładu Przetwórstwa Mięsnego z Brzozowca - można było nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą tych firm ale przede wszystkim spróbować ich przepysznych produktów. Tradycyjnie też swoją obecność zaakcentował Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie.

Galeria

290725290737

Bankomaty bezprowizyjne

Skorzystaj z bezprowizyjnych bankomatów SGB  w całej Polsce.

Wyszukaj na mapie lokalizację bankomatów w Twojej okolicy.


Przekazy zagraniczne

Otrzymywanie przekazów z zagranicy odbywa się dzięki podaniu w treści zlecenia:
BIC/SWIFT GBWCPLPP oraz numeru Państwa rachunku w systemie IBAN. Przed numerem rachunku dodajemy dwie litery: PL

Kontakt

Centrala banku
Rejonowy Bank Spółdzielczy
w Lututowie,  98-360 Lututów,
ul.Klonowska 2
tel. 43 871 40 23,
tel. 43 871 49 90
godz. otwarcia: pn.-pt. 7.45-16.00

email: rbslututow@pro.onet.pl