Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą jaką nasz Bank kieruje dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.
Poznaj warunki atrakcyjnej oferty na produkty i usługi finansowe dla osób prowadzących gospodarstwa rolne i działalność rolniczą.
Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalne warunki ofert na produkty i usługi finansowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Płatności mobilne BLIK już w Rejonowym Banku Spółdzielczym w Lututowie

Od dzisiaj klienci Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie mogą korzystać z płatności mobilnych BLIK. To pierwsze z całej serii zaplanowanych wdrożeń pozwalających na dokonywanie nowoczesnych transakcji za pomocą smartfonu, smartwatcha lub komputera.

– Wdrażając wspólnie z SGB-Bankiem S.A. BLIKA chcemy pokazać, że bank spółdzielczy to Bank posiadający w swojej ofercie najnowocześniejsze rozwiązania skierowane do coraz bardziej mobilnego społeczeństwa. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta oraz trendom rynkowym. „Mobilne przyspieszenie” bo takie jest hasło całego zrzeszenia, to szereg działań mających przestawić model biznesowy banków spółdzielczych na jeszcze lepszą komunikację z Klientem. Niewątpliwie krokiem milowym tego przyspieszenia jest BLIK. Zachęcamy do odwiedzenia naszych placówek i korzystania z tej nowej formy płatności – podkreśla Tomasz Klimecki Wiceprezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie.

Klienci Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowiemogą od dziś dokonywać transakcji z użyciem smartfonów i smartwatchy wykorzystując jedne z najbardziej dynamicznie rozwijających się aplikacji mobilnych. Wdrożenie BLIKA to pierwszy etap wprowadzania możliwości dokonywania nowoczesnych transakcji dla klientów naszego Banku. Już wkrótce planowane jest udostępnienie kolejnych usług w tym obszarze: płatności mobilnych Google Pay, Apple Pay i Garmin Pay.

BLIK błyskawicznie stał się jedną z najbardziej popularnych metod dokonywania płatności w internecie – wystarczy wpisać kod BLIK, a potem zatwierdzić go na telefonie. BLIK pozwala również na dokonywanie wypłat gotówki w bankomatach opatrzonych jego logo.

Przy użyciu BLIKA w roku 2018 Polacy zrealizowali ponad 91 mln transakcji. Łączna wartość transakcji zrealizowanych w 2018 roku przekroczyła 12 mld złotych; dla porównania – w roku 2017 było to 4,5 mld zł.

Wdrożenie tych nowoczesnych rozwiązań płatniczych stawia Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie w gronie banków proponujących swoim klientom zaawansowane technologie mobilne. Dzięki temu nasz Bank dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

 SGB BLIK maly

 

Bankomaty bezprowizyjne

Skorzystaj z bezprowizyjnych bankomatów SGB  w całej Polsce.

Wyszukaj na mapie lokalizację bankomatów w Twojej okolicy.


Przekazy zagraniczne

Otrzymywanie przekazów z zagranicy odbywa się dzięki podaniu w treści zlecenia:
BIC/SWIFT GBWCPLPP oraz numeru Państwa rachunku w systemie IBAN. Przed numerem rachunku dodajemy dwie litery: PL

Kontakt

Centrala banku
Rejonowy Bank Spółdzielczy
w Lututowie,  98-360 Lututów,
ul.Klonowska 2
tel. 43 871 40 23,
tel. 43 871 49 90
godz. otwarcia: pn.-pt. 7.45-16.00

email: rbslututow@pro.onet.pl